Apie mus

Mūsų pažintis su vandens sportu prasidėjo 1991 metais, su keliais bendraminčiais įkūrus UAB „Rėja“. Tada gaminome nedidelius plastikinius motorlaivius ir vandens slides iš plastiko. Po to, 1996 metais buvo įkurta Š. R. Brusoko prekybos ir paslaugų įmonė. Tais pačiais metais pasirašėme sutartį su „Volvo Penta Central Europe GmbH“, kuri atstovavo japonų korporaciją „Tohatsu“. Pradėjome tiekti Lietuvos ir Latvijos rinkoms pakabinamus „Tohatsu“ variklius. Įmonės serviso darbuotojai įgijo japonų korporacijos „Tohatsu“ kvalifikacijos sertifikatus.

Mūsų įmonė yra įsirengusi laivų motorų remonto dirbtuves, pilnai atitinkančias vakarų Europos standartus. Jose remontuojame visų rūšių katerių ir vandens motociklų pakabinamus bei stacionarinius variklius. Taip pat atliekame kompiuterinę visų gamintojų motorų diagnostiką. Montuojame variklius bei įrangą laivams.

Šiuo metu prekiaujame TOHATSU, SUZUKI, YAMAHA, MERCURY pakabinamais varikliais, motoriniais kateriais, pripučiamomis valtimis, visų rūšių katerių ir vandens motociklų priekabomis, atsarginėmis ir komplektuojančiomis dalimis varikliams, įvairia įranga laivams bei vandens sporto inventoriumi.

Prekiaujame graikų gamybos kajutiniais kateriais „Drago“. Graikai, kaip žinia, yra vieni seniausių laivų gamintojų pasaulyje. Galima rinktis katerių modelius nuo 5 iki 8 metrų ilgio.

Nuo 2010 metų atstovaujame Vokietijos laivų statyklą „Hellwig Boote“, kuri savo šalyje yra tapus Nr. 1 laivų gamyboje. Laivus statyti pradėję nuo 1956 metų jie tapo viena iš nedaugelio Europos firmų, kur laivai laminuojami 100% rankiniu būdu ir sutvirtinti specialia plastikinių stringerių sistema. Šie laivai yra labai tvirti, gaminami iš aukščiausios kokybės vinilinės dervos, todėl juose leidžiama montuoti didelio galingumo motorus. Yra didelis pasirinkimas korpuso spalvų ir grafikos, taip pat vidaus apdailos.

×
×

Cart